פורים 2020: אשקלון חוגגת עם גיבורי העל

פארק גיבורי על בטיילת בר כוכבא. האירוע יכלול הופעות של אנה זק, קווין רובין, דוד חיים, רינת גבאי ועוד לצד מתחמי פעילות אינטראקטיביים וחווייתיים – אחד מהם יופעל על ידי לאון שניידרובסקי, שיינה היידי והיוטיבריות, בנות ה- TIK TALK GIRLS ליה ממן, אן בן ציון, ג’ואל בייבי, נעה אמבור ורוני סורול 

בחג פורים המתקרב ובא, עיריית אשקלון מזמינה את הקהל הרחב לחגיגות פורים שיתקיימו בטיילת בר כוכבא ויכללו הופעות ומתחמי פעילות לכל המשפחה באווירת גיבורי העל השונים. 

על הבמה המרכזית יהיו כוכבי הילדים והנוער האהובים שיעשו שמח לקהל: רינת גבאי, דוד חיים, אנה זק, קווין רובין, פרופסור פוקס ותותי גיבורת העל. אליהם יצטרפו מופעי ריקוד של הלהקות המקומיות.

במקביל למופעים, את הטיילת ימלאו מתחמי אטרקציות ופעילויות חווייתיות לכל המשפחה בהשראת גיבורי על שונים ובהם: מתחם אקסטרים עם קירות טיפוס וקירות נינג’ה, מתחם טיק טוק שואו, עם לאון שניידרובסקי, שיינה היידי והיוטיבריות, בנות ה- TIK TALK GIRLS ליה ממן, אן בן ציון, ג’ואל בייבי, נעה אמבור ורוני סורול שהחלו בחנוכה האחרון במסע הופעות שלוקח את האפליקציה הפופולרית היישר לבמה. במתחם הן ילמדו את הריקוד של  TIK TALK SHOW בנוסף, יתקיימו מתחמי יצירה בהשראת גיבורי העל, מתחם איפור וקעקועים של גיבורי על, מתחם צילום חוויתי ומתחם משחקים. 

ראש העיר, תומר גלאם: “השנה, וכחלק מהפקת הלקחים משנה שעברה, הקדמנו את האירוע לשעות הבוקר והצהריים והשקענו מחשבה רבה בבחירת התכנים וההופעות עם מיטב הכוכבים האהובים, על מנת להתאים את האירוע למנעד רחב של גילאים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר. אני מזמין את כל תושבי אשקלון והסביבה לקחת חלק בחגיגות בטיילת בר כוכבא, המיקום היפה ביותר בארץ”.

המשנה לראש העיר הממונה על האירועים, משה אטיאס: “אירוע פורים השנה הולך להיות גדול יותר ומהנה יותר. פארק גיבורי על שמציע חוויה מדהימה, מוזיקלית ואינטראקטיבית לכל הגילאים עם הופעות של מיטב הכוכבים. לכם, נשאר רק להתחפש ולהגיע לטיילת בר כוכבא, עם כל המשפחה”.

בנוסף, יזמה העירייה פנייה לבעלי העסקים במדרחוב בלבד, והזמינה את אלו שיש ברשותם עסק לממכר מזון, להקים דוכן באירוע, זאת במטרה לסייע להם ולאפשר להם לקחת חלק משמעותי באירוע פורים העירוני.

יום שלישי 10.03, בין השעות 11:00-17:00 בטיילת בר כוכבא – הכניסה חופשית

קרדיטים: לאון שניידרובסקי – סטודיו טוונטי טוונטי / אנה זק – אלעד אדמוני / דוד חיים- אילן בשור / טיק טוק – סטודיו טינק / קווין רובין – מאיסה / רינת גבאי – אילן בשור.

 

תגובות פייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות