קרסול יקר

 

 

תושב אשקלון שנפל בעת שירד מטרקטור בעבודה, שבר את הקרסול. כשנתיים וחצי מאוחר יותר יפוצה ב- 350 אלף שקלים. את האיש ייצג עורך הדין איל כהן.

לפני כשנתיים וחצי במסגרת עבודתו, הגיע תושב אשקלון לעבודה על טרקטור בשטח חקלאי סמוך לאשקלון. לאחר שביצע את עבודתו ירד מהטרקטור ותוך כדי הירידה נפל. הוא לא תיאר לעצמו שברגע אחד חייו ישתנו. הנפילה הייתה כואבת, הוא סובב בעוצמה את הקרסול וצנח ארצה כשהוא זועק מכאבים. לאחר המקרה הגיע האיש לבית החולים ברזילי לקבלת טיפול רפואי, בבדיקות שעבר התברר כי הוא שבר את הקרסול בעקבות הנפילה, ואף נזקק לניתוח על מנת לנסות ולהחזיר את המצב לקדמותו, לאחר מכן שוחרר לביתו.

לאחר המקרה פנה לעורך הדין איל כהן – ממשרד עורכי הדין כהן קריסי המתמחים בדיני נזיקין – בבקשה כי יסייע לו. בעקבות התאונה – שהוכרה גם כתאונת עבודה – נעדר האיש מעבודתו כשלושה חודשים. לאחר מכן, בעקבות התאונה, באמצעות עורך דין כהן נקבעה לתובע נכות רפואית בשיעור של 15 אחוזים לצמיתות מהמוסד לביטוח לאומי וכן נכויות זמניות והוא קיבל מענקי נכות. לאחר סיום ההליכים כנגד הביטוח הלאומי הגיש עו”ד כהן תביעה כנגד ביטוח החובה של הטרקטור.

על פי כתב התביעה שהוגש על ידי עו”ד כהן, האיש חזר לעבודה אחרת, בה הוא משתכר פחות, וקיים לו החשש כי עקב מגבלותיו ייאלץ לעזוב גם את אותה עבודה ופרנסתו תיפגע אף יותר. “עובר לתאונה יכל היה התובע לבצע כל פעולה יום-יומית פשוטה” נטען בכתב התביעה “יכולת אשר נפגעה בעקבות התאונה, כמו כן קיים חשש שהתובע יסבול מהתגברות כאביו ומהחמרת מצבו עוד יותר כפי שאכן אירע בפועל, והדבר ישליך על הפסד כושר השתכרותו בעתיד”. עוד  תבע האיש לפצותו בגין “הוצאות רפואיות, עזרה וסיעוד בעבר, הפסד השתכרות בעבר הפסד השתכרות בעתיד, צער כאב וסבל”.

לאחרונה, בהסכם פשרה שנחתם מול חברת הביטוח קיבל האיש פיצוי בסך 205 אלף ₪  בגין המקרה. בנוסף, וכאמור, קיבל האיש 145 אלף ₪ פיצוי מהביטוח הלאומי בעקבות הנזקים שנגמרו לו בעקבות התאונה, ובסף הכל 350 אלף ₪ בגין המקרה.

תגובות פייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות