ברח משריפה ניצל ממוות ופוצה

בצילום: רכבו של החייל עולה באש שניות לאחר שהוא נמלט ממנו.

220 אלף שקלים לחייל מאזור אשקלון שנפגע בתאונת דרכים, לאחר שרכב “חתך” אותו גרם לו לאבד שליטה, הרכב עלה באש והוא ניצל בנס.

את החייל  ייצג עו”ד איל כהן

השעות של ימי שישי אחר הצהריים, הן אולי מהשעות הרגועות יותר בשבוע. שבוע העבודה כבר הסתיים, כולם רגועים מתכוננים לקבל את השבת. אחד הסקטורים שאוהבים יותר מכולם את סופי השבוע אלו הם ודאי החיילים, שרבים מהם עובדים קשה במהלך השבוע ומחכים למעט מנוחה. אלא שעבור חייל מאזור אשקלון , יום שישי לפני כשנתיים הפך לסיוט, לאחר שהיה מעורב שלא באשמתו בתאונת דרכים. לפני כשבועיים, נסע הצעיר באחד הרחובות המרכזיים של כפר סבא, אלא שאז בהפתעה הגיע רכב מאחוריו “חתך” אותו במהירות, הוא נאלץ לסובב את ההגה בחדות. מכאן, אותה תנועה גרמה לו לאבד שליטה על הרכב. הוא הסתובב ונתקע בחומת הפרדה מבטון. למזלו הרב ההתנגשות לא הייתה במהירות גבוהה, אך למרות זאת עדייו נגרם לו נזק.

העוברים והשבים שהיו במקום, סייעו לו לצאת מרכבו, במה שנראה כמו סצנה מסרט פעולה משובח, כאשר דקות לאחר שיצא החל רכבו לעלות באש. אלא שהזירה, בניגוד לאולפן הוליוודי, הייתה כאמור, אחד מרחובותיה המרכזיים של כפר סבא. הצעיר שסבל מכאבים חזקים בכתפו, ומכאבי ראש בעקבות התאונה פונה לבית החולים “מאיר” בכפר סבא. שם לאחר סדרת בדיקות התברר כי הוא סובל בקרע בגיד בכתף שמאל. כמו כן הוא הרגיש צפצוף באזניו. עקב התאונה המשיך להיות מטופל בפיזיותרפיה, על מנת להחזיר את הכתף לקדמותה, ומצבו הלך והשתפר עם הזמן.

לאחר המקרה פנה לעורך הדין איל כהן – ממשרד עורכי הדין כהן – קריסי – מומחים לענייני נזיקין בבקשה כי יסייע לו. עו”ד כהן הגיש תביעה כנגד חברת הביטוח ובמסגרת כתב התביעה טען, בין היתר, כי “עקב התאונה ותוצאותיה, אובחן התובע כמי שסובל מסחרחורות, כאבי ראש, ירידה בשמיעה חבלה בכתף שמאל” וכי כתוצאה מפגימות אלה סבל התובע מהגבלות וקשיים בחיי היום יום וייתכן ואלו יגרמו לו גם הגבלות גם בעתיד.

כמו כן תבע עו”ד כהן לפצות את החייל בן ה-19, בעת קרות התאונה, בגין הוצאות רפואיות, צער כאב וסבל, הפסד השתכרות בעבר ובעתיד. לאחרונה בהסכם פשרה שנתם עם חברת הביטוח סוכם כי החייל יפוצה ב-220 אלף שקלים בגין הנזקים שנגרמו לו בגין התאונה.

תגובות פייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות