הצעירה כמעט התייאשה – עד שפגשה בעו”ד חמו

 

 

צעירה שעברה תאונת אופנוע כבר חשבה שלא תזכה לפיצוי, אלא שהגיעה לעו”ד חמו, הופתעה לקבל את הבשורה כי היא צפויה לקבל פיצוי של מאות אלפי שקלים.  

צעירה בת 17 שעברה תאונת אופנוע, התבשרה על ידי עורכי  הדין שלה כי אינה זכאית כלל לפיצוי בעקבות הפגיעה מהתאונה בעקבות סעיף בפוליסה שאינו מזכה אותה אלא בנזק שמעל 25,000 ש”ח. על סף ייאוש הגיעה לעורכת הדין ליאת חמו  מאשדוד ולאחר מספר חודשים , התבשרה כי היא הוכרה כנכה בשיעור של 10% בעקבות התאונה וצפויה לקבל מאות אלפי שקלים.

הצעירה שנפגעה לפני כשנה וחצי בתאונה, פונתה לקבלת טיפול רפואי וסבלה מכאבים בגב. הגיעה בסמוך לתאונה לטיפול משפטי במשרד עורכי דין לטיפול מלווה במסמכים הרפואיים הנדרשים. אלא שלאחר שצוות המשרד בדק את המקרה ואף הגיש בקשה לחברת הביטוח, נדחתה ונענתה כי הנזק שנגרם לה אינו עולה לסך של 25,000 ₪ ולמעשה אומר היא אינה זכאית לקבל דבר וזאת למרות הכאבים והמגבלות שסבלה מהן ומבחינת המשרד התיק נסגר ונאמר לה כי אין דרך לקבל פיצוי בעניינה.

באותו שלב, וכצעד למוצא אחרון שהיא ספקנית ומיואשת  פנתה לעו”ד ליאת חמו – מומחית לדיני נזיקין בבקשה כי תסייע לה. עו”ד חמו קיבלה לידה את התיק, ענתה לצעירה כי בניגוד לנאמר לה, היא דווקא מאמינה כי תוכל לפעול על מנת לדאוג לה לפיצוי הולם בגין נזקיה עקב התאונה.

עו”ד חמו פעלה בזריזות, מינתה מומחים לבדיקתה. בבדיקה של מומחה מקצועי שעברה התבשרה הצעירה כי על סמך הבדיקה היא צפויה להיות זכאית לקבל 10 אחוזי נכות לצמיתות, וסך פיצוי בשיעור של כ- 500,000 ₪  , זאת לאחר שכבר חששה כי לא תקבל פיצוי כלל.

תגובות פייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות