הרגע המאושר בחיי- טל מכלוף

בתמונה : רגעים לאחר ההעפלה עם כפר סבא לליגת העל

רגע לפני פסח אתר בוננזה יוצא בפרויקט  מיוחד- הרגע המאושר בחיי, דווקא בימים אלו רצינו להביא לכם מעט שמחה ולהזכיר לכם שלכולנו יש רגעים מאושרים, שעוד ישובו ובגדול. חג שמח

רגע לפני חג הפסח, ביקשנו מאחד הספורטאים הגדולים של העיר שחקן הפועל כפר סבא מליגת העל בכדורגל,  וקפטן הפועל אשקלון לשעבר טל מכלוף, להיזכר ברגע המאושר בחייו. כמעט כל אחד יכול לתאר אירוע כמו חתונה או לידה של בן/ת כאחד כזה. אבל בתור מי שנודע ברוח הלחימה ובנחישות שלו על כר הדשא, חיפשנו רגע של אושר צרוף , רגע מזוקק של סיפוק והנאה, רגע של ניצחון ספורטיבי מיוחד. אירוע עוצמתי שלא הרבה אנשים זוכים לחוות. אם תרצו רגע של קבלת פרס על עבודה קשה במיוחד. מכלוף ביקש שניים, ביקש וקיבל, ואנחנו קיבלנו הצצה אל רגעים גדולים של ספורטאי גדול. אל תחמיצו.

רגע 1 – הישארות בליגה עם הפועל אשקלון.

עונת ההישארות  2016-17 הייתה עונה מאתגרת במיוחד. סימנו אותנו כיורדת בטוחה, כאשר גם ההיסטוריה לא הייתה לטובתנו כי הפועל אשקלון מעולם לא הצליחה להישאר בליגת העל. במשחק לפני האחרון, היינו צריכים להוציא תיקו מול הפועל תל אביב כדי להיות תלויים בעצמנו במחזור הסיום והצלחנו. הגענו למשחק האחרון, והיה טירוף מוחלט באצטדיון. היו מאות אוהדים בחוץ כאשר אין כסא פנוי בפנים, אתה עולה לדשא ומרגיש את הטירוף באוויר. באזור הדקה ה 40 ספגנו שער מקרית שמונה. הלם. ברגעים האלו אתה לא מעכל את זה שאתה עומד לרדת ליגה. למזלנו, רודי חדד בשער מדהים השווה דקה לפני השריקה למחצית.

כשירדנו למחצית הבנו מהמגרשים האחרים, שתיקו לא טוב לנו. אתה עולה לשחק במחצית השנייה, ויש לחץ אטומי, אנחנו יודעים שאנחנו חייבים לנצח- אחרת יורדים ליגה, זה פשוט לחץ שקשה להסביר אותו, בבית מול אצטדיון מלא, והכל ברגליים שלנו.

במחצית השנייה שיחקנו טוב הגענו למצבים ולא הצלחנו להבקיע, לקראת הדקה ה70 המאמן יובל נעים החליף אותי. כמה דקות לאחר מכן הבקיע ירדן אבוחצירא וקבע 2-1 , האצטדיון היה בטירוף מוחלט, הייתה אווירה מדהימה. משם ועד לסיום היה מתח עצום, אתה רק רוצה שזה יגמר. אני זוכר את עצמי על הספסל מנסה לנשום, מנסה להכניס אוויר לנשום ופשוט לא מצליח מרוב לחץ, עד כדי כך.

מה ההרגשה בשריקת הסיום כשאתה מבין שעשיתם היסטוריה?

“זו הרגשה שניצחנו את כולם. את  ההיסטוריה, את הפרשנים  שטינפו עלינו שאנחנו לא שווים ליגת העל. את מי שהספידו אותנו ואמרו שבטוח נרד ליגה. שאמרו שאנחנו לא שווים, זו הרגשה מדהימה, רגע מאוד מאוד מרגש, אתה מרגיש שענינו לכולם”.

חוגג את ההישארות עם אשקלון

בתמונה: חוגג הישארות עם הפועל אשקלון.

 

רגע 2- עליית ליגה עם הפועל כפר סבא

הגעתי לכפר סבא בינואר 2018 מאשקלון, כשהגעתי ניצחנו במשחק הראשון והפסדנו 3 משחקים ברצף. כשהתחיל הפלייאוף ניצחנו  שישה משחקים רצוף ועשינו תיקו. הגענו למשחק האחרון בעפולה כשאנחנו חייבים ניצחון בכדי להעפיל לליגת העל. ההיסטוריה הייתה נגדנו. היו המון שנים שהמועדון ניסה לעלות ליגה ולא הצליח וזה ליווה אותנו, ממש הרגשת את זה באוויר . נקלענו לפיגור של 2-0 במחצית. עלינו למחצית השנייה בטירוף והשווינו עד לדקה ה-90. נכנסנו לתוספת הזמן, כשאנחנו חייבים גול. הדקה ה 90 מגיעה ואתה רוצה לרוץ וכל השרירים נתפסים מהלחץ, כל כדור שאתה מאבד בא לך לבכות ואני משחק ובוכה, עם גרון חנוק אני לא מצליח להפיק כלום. ואז בדקה 95 דן  עזריה מסית כדור רוחב לעומר פדידה שכובש, והשופט שורק לסיום. התחלתי לבכות כמו שבחיים שלי לא בכיתי, זה היה בכי של התפרקות, זה רגע שילך איתי לכל החיים. ומה שמיוחד בשבילי זה שעשיתי את זה במקום שהוא לא אשקלון. הגעתי בינואר וציפו ממני להביא שינוי, להביא את הקבוצה לליגת העל והיה לי חשוב להוכיח את זה.

 

תגובות פייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות