אנשי תוכנה מאשקלון נבחרו להוביל את הליכוד בבחירות

תנועת הליכוד בחרה לנהל את מסע הבחירות הנוכחי באמצעות תוכנת ״אלקטור״ שנבנתה על-ידי אנשי עסקים ותוכנה מאשקלון ובראשם מנכ״ל עיריית אשקלון לשעבר, חיים סופר. ראש הממשלה בינימין נתניהו מפרגן.

הבחירות המוניציליות קרבות ובתנועת הליכוד החלו בארגון השטח. ראש הממשלה בינימין נתניהו הפיץ הערב סרטון, בו הוא מסביר לפעילי הליכוד כי את מערכת הבחירות הזו, ינהלו באמצעות תוכנת אלקטור האשקלונית.

אלקטור היא תוכנה ואפליקציה לניהול מערכות בחירות אשר יודעת לרכז נתונים רבים אודות הבוחרים, לשמור איתם על קשר רציף ולמפות אותם באופן שמקל על מטות השליטה לנהל את הפעילים, אנשי השטח והבוחרים. אלקטור נבנתה ע״י אנשי תוכנה מאשקלון בינהם איש התקשורת וההייטק שי גבעתי, צור ימין ולא אחר מאשר מנכ״ל עיריית אשקלון לשעבר – חיים סופר.

אלקטור מסייעת ומקלה על ניהול מערכת הבחירות בפשטות שלה, באפשרות האפליקטיבית וביכולות להגיע לנתונים הנמצאים גם אצל הפעילים הפאסיביים ומסייעת בקריאת תמונת המצב בזמן אמת

מנהל קמפיינים ארצי איתו שוחחנו אמר לנו כי ״אלקטור מסייעת ומקלה על ניהול מערכת הבחירות בפשטות שלה, באפשרות האפליקטיבית וביכולות להגיע לנתונים הנמצאים גם אצל הפעילים הפאסיביים ומסייעת בקריאת תמונת המצב בזמן אמת״.

סופר, סא״ל במילואים בחיל המודיעין, איש תוכנה ומנכ״ל עיריית אשקלון לשעבר, מכהן כיום כמנכ״ל עיריית קרית אונו. לפני מספר שנים, במסגרת פעילותו במערכות בחירות מוניציפליות, הבין סופר את הצורך במתן מענה כוללני ומקיף למנהלי מערכות בחירות והקים חברה אשר בנתה את תוכנת הבחירות אלקטור.

 

מועמדים רבים בארץ בכלל ובאשקלון בפרט, בחרו לעבוד עם התוכנה במערכת הבחירות האחרונה והשבוע העלה ראש הממשלה בינימין נתניהו סרטון ברשתות החברתיות, בו הוא מודיע לפעילי הליכוד כיצד יש לעבוד עם התוכנה.

 

תגובות פייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות