כל השמועות על אייפון 2020

כמו בכל שנה, גם השנה, מספר חודשים לאחר השקת האייפון החדש, החלו לצוץ ברשת שמועות על מכשיר האייפון הבא במתכוונים להוציא בחברת אפל בחודש ספטמבר 2020 באירוע שהפך למסורך. אז מה השמועה החזקה ביותר?

השמועה הראשונה מדברת על קישוריות הרשת של אייפון 12 או 2020 טוענת כי הדגמים החדשים יגיעו עם מודם הרשת X55 של חברת מעבדי הסלולר Qualcomm. ה-X55 הוא מודם הסלולר הראשון של חברת Qualcomm שמסוגל לתמוך בכלל המכשירים שיש היום בשוק, ללא קשר אם מדובר במכשיר של Apple , Windows או במכשירי Android למינהם.

בנוסף הגיעו שלל שמועות חדשות אודות המסך של ה-iPhone 2020 כאשר השמועה החזקה ביותר טוענת כי המסך החדש יתמוך בקצב רענון של 120 הרץ. כיום מסכים בקצב רענון גבוה רק החלו לטפטף לשוק הסלולר, כאשר מכשירים שונים מציגים כבר היום קצב רענון של 90 הרץ. מסכי 120 הרץ במכשירים סלולריים קיימים באופן מועט מאוד ונכון לרגע זה Apple משתמשת בהם רק עם מכשירי ה-iPad שלה, ולכן השמועה כי אחת מחברות הסלולר הגדולות בעולם כמו Apple תשווק מכשיר דגל עם מסך בקצב של 120 הרץ היא ללא הנחת עובדה חדשה בשטח מהשוק של Apple, שגם עם הדגם הנוכחי עדיין נותרה עם מסך בקצב רענון של 60 הרץ בלבד.

בכל הקשור לכוח החישוב של המכשיר נמסרה שמועה שטוענת שלפחות שני דגמים של אייפון 2020 יגיעו עם מעבד A14 Bionic חדש, הבנוי בארכיטקטורה של 5 ננו-מטר.

שמועות נוספות מדברות על כך שהפאנל של המסך בדגמים החדשים יהיה פאנל OLED איכותי בניגוד לפאנלים הבסיסיים שאפל משתמשת בהם עד היום.

בכל הקשור לכוח החישוב של המכשיר נמסרה שמועה שטוענת שלפחות שני דגמים של אייפון 2020 יגיעו עם מעבד A14 Bionic חדש, הבנוי בארכיטקטורה של 5 ננו-מטר.

מצלמה – נראה כי אפל עובדת על מצלמת תלת מימד חדשה שתתמוך ביכולות AR שונות.

בסופו של דבר כלל הדברים שנכתבו כאן היום הם שמועות, ולכן חשוב לציין כי אין לדעת מה משמועות אלה יתברר כנכון אם בכלל. כל שנותר לנו לעשות הוא לחכות לדגמי האייפון החדשים של שנת 2020 שעשויים להיות לאחד מדגמי האייפון החזקים ביותר שנראו אי פעם.

תגובות פייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות